záhlaví.jpg
O co jde

Zde Vám představuji jeden z možných výdělků na internetu- systém klikaček - správně řečeno (PTC systémů). Je to způsob, jak si vydělat a to tím, že klikáte na odkazy, které Vám PTC systém nabízí. Ty firmy, které provozují PTC, tak vydělávají na tom, že vy kliknete na odkaz, který vás odešle na jinou stránku a začne odpočítávání doby, kterou tam musíte ještě vydržet. Až tato doba uplyne, tak tam odkliknete nějakou kontrolní otázku a přičtou se vám buď body, které se pak převedou na peníze a nebo rovnou peníze (a to většinou).
 
Referral systém
Je to systém provizí ze získaných lidí, kteří se registrují pod Vás - klikají na připravené reklamy. Díky svému referral odkazu, který zjistíte většinou pod rubrikou banner. Velmi se tím znásobují naklikané peníze.

Např. Gagabux : denně naklikáte VY - 0.12$. Vezmeme v úvahu, že jste sehnali 5 referalů, kteří denně klikají. Což znamená 1ref. 50% - 0.06*5 = 0.3$. Denně tedy máte 0.42$ Takže ty 2 dolary budete mít naklikané za 5 dní. A hned se můžete vyplatit. Tak vidíte, jak je dobré mít aktivní referraly!!
 
Peněženky
Pokud chcete u nějaké klikačky požádat o výplatu, musíte mít založenou nějakou internetovou peněženku a také ta klikačka ji musí podporovat. Nejznámější jsou Paypal a  Payza. Většina klikaček právě  podporuje Paypal a Payza. Některé PTC třeba nepodporují žádné peněženky, v tom případě posílají peníze přímo Vám na účet,  nebo šekem.

Registrace je zdarma a samozřejmě musíte být starší 18 let. Pokud nejste, nevěšte hlavu, můžete klikat také, ale peněženku budou třeba vlastnit rodiče. A můžete si tedy pořídít větší kapesné :)

Jestli nemáte účet na některé z peněženek, tak stačí kliknout na banner pod sekcí PENĚŽENKY.
 
Instantní vyplácení
Je to vyplácení, kde Vám naklikané peníze pošlou do několika sekund na Váš účet. Je to například u Neobux - proto má pověst nejlepší klikačky na světě.

Klikačky z (instant=okamžitým) vyplácením jsou většinou spolehlivé a není s nimi žádný problém.
 
Co je scam ?
Scam jsou klikačky, které nedodržují smluvené podmínky nebo je i překračují. Za scam může být považována např. klikačka, která nás vyplatila o jeden den později. Ale většinou jsou Scam = neplatící firmy (klikačky). Za scam je i považována do nedávna velmi dobrá klikačka Bux.to. Ne že by nevyplácela své klienty, ale překračuje limit na doručení výplaty, někdy se u ní může protáhnout až na několik let. U mě je to tak 1 a 1/2 roku, proto ji nedoporučuji.

Zvýšení návštěvnosti
Zvýšením návštěvnosti nedosáhnete pouze tím, že budete spamovat na různých chatech a podobně, takovou možnost zcela odsuzuji, a nikomu ji nedoporučuji, jelikož je to v rozporu s pravidly a bere se to jako SPAM.
 
Na stránce si uvedeme pár firem, které Vám zadarmo zvýší návštěvnost ( Autohitsy, Autosurfy ), ovšem že je to zadarmo, takže to tak taky bude vypadat, většinou budete mít hodně lidí na počítadlech, ale web nebude číst skoro nikdo.

dále se v sekci zvyšení návštěvnosti podíváme na možnost manualsurfu, které se od autosurfu-autohitsu, liší tím, že jednotlivé stránky prohlížíte a odklikáváte nahoře na obrazovce různá čísla nebo obrázky. Odměnou pak máte samozřejmně (body) a to samé co děláte vy, budou dělat i jiní lidé. Pak máte větší šanci, že na web přilakáte nějaké návštěvníky.

SEO Optimalizace
Registrace do katalogů a vyhledávačů
Výměna ikonek,bannerů nebo textových odkazů.
 
Návody na peněžěnky a PTC
 
Registrace u PTC.
Registrace u klikaček neboli PTC, jsou většinou u všech podobné - nedáváte ani osobní ůdaje, jen u těch které posílají šeky a těch moc není, většinou vyplácejí na peněženky a pak si to můžete poslat na účet. Bude tu jen názorný obrázek z jedné klikačky, aby jste věděli co napsat, protože většinou jsou v anglickém jazyce. U některých opisujete kód nebo také vkládáte obrázek, je to různé. U některých klikaček vám přijde registrační potvrzení na váš e-mail.

 
Na hlavní stránce klikněte na (Open an Account), pak zakroužkujte (Personal Starter) vyplňte formulář viz níže obrázek dejte (next) a vyplňte přihlašovací údaje a hesla, po každém vyplnění dejte (next), až to budete mít hotové, tak Vám přijde aktivační e-mail, tím máte účet na AlertPay kompletní. Certifikace účtu se provádí přes mobil, přijde Vám sms s kódem - nic nestojí.

Registrace na Paypal.
Je to podobné jako u Payza a EgoPay, takže postupujte podobně - nemáte co zkazit.

Inzerce neomezeno

Inzerce neomezeno

Inzerce neomezeno
2018
 
UseAdz
EveAds

 
Registrace klikni na banner
processor_PP.png
processor_PZ.png
Sekce čekárna výplat bude upozorňovat žádost výplat kde čekáme na vyplacení.

Žádost o výplatu 2018:


12.6. BuxXter

Na výplatu čekáme 30 dní, pak bude firma zařazena do SCAM.
2 Čtvrtletí 2018

29.4. StastnaVyhra 25,48

SOUČET 1.: 25,48

Aktuálně platící firmy:
Celkový stav výdělku

1. Čtvrtletí dodám 1.4.2018

4. Čtvrtletí: 0,00
3. Čtvrtletí: 0,00
2. Čtvrtletí: 0,00
1. Čtvrtletí: 10,32

Rok 2018 SOUČET: 10,32
Rok 2017 SOUČET: 215,46
Rok 2016 SOUČET: 265,66
Rok 2015 SOUČET: 418,28
Rok 2014 SOUČET: 292,13

SOUČET CELKEM: 1215,44
Reklama stránke PTC Dobrý klik (registrace klikni na banner):

Inzerce neomezeno

Inzerce neomezeno
Spřátelené weby a odkazy:
 
Statistika mích stránek náštěvnost:
IP
TOPlist
Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank
Náštěva cizinců (UFO):
free counters
Našeptávače vyhledávače a roboti:
Výdělek na internetu, klikačky, emailovky, scam, ptc, ptr, PayPal, Payza, klikny, vydelek, výdělek, vydelek na netu, výdělek na netu, vydeleknanetu, peníze, cash from web, earn, earn money, earnmoney, finance, financial, contest, zvýšení návštěvnosti, peníze z internetu, penízenanetu, peníze na internetu, výdělky, výdělky online, vydělávej, cash, zarobok na internete, vydělávej, surfbary, Traffic, manualsurfy, autohitsy, autosurfy, scam list, matrix, placené emaily, výdělek PTC, výdělek PTR, výdělek prostřednictvím internetu, práce, brigáda, brigády na internetu, job na netu, job na internet.
© 2010 PTC Dobrý klik >> optimalizováno pro Mozillu, Explorer, Chrome a Opera >> Desing by Malda.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one